با ششمین کنگره نفت و نیرو همراه شوید

ششمین دوره «کنگره راهبردی و نمایشگاه نفت و نیرو» با عنایت به شرایط حاضر کشور پس از همه گیری ویروس کرونا، به عنوان «اولین کنگره مجازی حرفه­ ای ایران» در روزهای 7 تا 9 بهمن ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

کنگره نفت و نیرو از جمله رخدادهای سالانه است که به خوبی توانسته نقش حلقه واسط میان فعالان این صنعت اعم از وزارت‎خانه ­ها، انجمن‎ها، کارشناسان و مجموعه شرکت‎های داخلی و بین ‎المللی را ایفا کرده و بستری برای برقراری ارتباط، تبادل افکار و مبادله آخرین راهکارها و ارائه روش‎های بهبود و الگوهاي نوين حل مساله در اين حوزه ­ها فراهم سازد. این رویداد در سال جاری نیز با سخنرانی مقامات عالیرتبه صنعت نفت و نیرو از جمله بازدید اختصاصی وزیر نفت و وزرا و معاونان وزارت نیرو همراه خواهد بود.

دبیرخانه ششمین کنگره نفت و نیرو با در نظرگرفتن تمهیدات مختلف و با لحاظ پروتکل­ های بهداشتی ویژه، ضمن پخش آنلاین و زنده مراسم افتتاحیه و اختتامیه، در نشست­ های مختلف میزبان سخنرانان کلیدی و صاحبنظران صنایع نفت و نیرو خواهد بود که در خصوص مسائل و موضوعات چالشی این دو حوزه، تحولات بین ­المللی و روابط بین­ الملل به بحث و تبادل نظر خواهند پرداخت.