Home Contact

فراخوان اولین جشنواره انتخاب و پرورش ایده های برتر بخش­ هاي نفت و نیرو

باشگاه نفت و نیرو جهت شناسایی و جذب ایده های خلاقانه صاحب نظران و پژوهشگران فعال در حوزه های نفت، گاز، پتروشیمی، پالایش و برق، اولین جشنواره ایده های برتر بخش های نفت و نیروی ایران را همزمان با سومین کنگره نفت و نیرو برگزار می نماید.
هدف از برگزاری این جشنواره، بهره گیری از همفکری و مشارکت متخصصان و نخبگان این حوزه ها به منظور دستیابی به ایده ها و راه حل های جدید برای رفع معضلات و مشکلات موجود و مدیریت بهینه منابع انرژی در کشور است. همچنین شناسایی استعدادها و ایده پردازان نوآور و تشویق به خلاقیت و نوآوری از دیگر اهداف برگزاری این جشنواره است.
ثبت نام و ارسال ایده از طریق پایگاه اینترنتی www.ipeccongress.com انجام می پذیرد و  از سه ایده برگزیده در مراسم اختتامیه کنگره نفت و نیرو كه با حضور مقامات عالی رتبه کشوری برگزار می شود، با اهدای لوح يادبود همراه با یک سکه تمام بهار آزادی  تقدير خواهد شد.

شرایط و چارچوب ارسال:

ایده ها، پیشنهادها و راه حل ها باید دارای شرایط زیر باشند:

  1. در چارچوب محورهای کنگره باشد و در ابتدای متن ارسالی به شماره محور یا محورهای مورد نظر اشاره شود.
  2. در مرحله اول خلاصه اي از ايده حداکثر در 500 کلمه ارسال  شود. 
  3. در متن های ارسالی، ضمن اشاره مختصر به زمینه ارایه ایده یا راه حل، اصل ایده ارائه شود و از تشریح مشکل و ارائه مقدمه خودداری شود.
  4. در مرحله دوم، افرادي كه ايده هاي آنها در بخش داوري خلاصه ايده ها، پذيرفته شده باشد، شرح كاملتر ايده خود را حداكثر در 2000 كلمه براي دبيرخانه و داوري نهايي ارسال نمايند.
  5. راه حل ها یا ایده های با قابلیت اجرایی در جشنواره شرکت داده خواهند شد.
  6. داوری توسط جمعی از نخبگان با سابقه تراز اول کشور در هر زمینه تخصصی انجام خواهد شد.

نحوه ارسال:

شما می توانید ایده ها، پیشنهادها و راه حل های خود را با توجه به شرایط ذکر شده پس از ثبت نام در سایت از طریق قسمت ارسال مقاله ارسال نمایید و یا فایل خود را به آدرس پست الکترونیکی info@ipeccongress.com ارسال نمایید.

بدیهی است فایل های که خارج از شرایط و چارچوب ذکر شده ارسال گردد مورد بررسی و داوری قرار نخواهند گرفت.

 

مهلت ارسال خلاصه ايده ها: 96/05/15

اعلام نتايج داوري خلاصه ايده ها: 96/05/30

مهلت دريافت مشروح ايده ها: 96/06/20

 

آدرس دبیرخانه: صندوق پستی 633-14395   تلفن: 61-88982460   فکس: 88971887